Домашній інтернет Львів
 

Тарифні плани для фізичних осіб: 

Тариф

"F - 100"

"F - 1000"

Швидкість доступу до мережі Інтернетдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с 
Абонентська плата (в місяць)

100 грн*

200 грн

125 грн*

250 грн

 

*Регламент проведення акції «Знижка на тариф 50%»

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу продажу компанії: 0 800 600 801

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

 • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
 • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
 • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
 • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
 • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Свіжі новини

Чат бот ФРІНЕТ
27.06.2024 Залишайтеся з нами на зв'язку!

Користуйтеся ЧАТ-БОТом

Зміна провайдера ФРІНЕТ
07.06.2024 Зміни в наданні послуг

З 01 липня  2024 року надання послуг на мережі населених...

Компанія «ФРІНЕТ» підключає домашній Інтернет у Львові

Сьогодні неможливо уявити своє життя без Інтернету, адже доступ до мережі потрібен нам і на роботі, і вдома. Інтернет потрібен для спілкування з рідними та друзями в соціальних мережах, перегляду фільмів, проведення онлайн-нарад тощо. Рекомендуємо під’єднати домашній Інтернет у Львові, щоб завжди бути в курсі останніх подій у країні та світі. Для цього рекомендуємо звернутися до нашої компанії О3 FREENET. Під’єднати послуги можливо всім незалежно від місця проживання (квартира багатоповерхового будинку або приватний сектор, місто чи область). Провайдер пропонує кілька тарифів залежно від швидкості обміну даними, що вигідно для роботи вдома.

Кожен абонент зможе обрати необхідний варіант для своїх цілей. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів. Зв'язатися з консультантами можливо в зручний для вас спосіб: зателефонувавши за номером телефону, який указаний на сайті https://o3.ua/, написавши в чат або скориставшись ботами у Viber, Telegram або Facebook. Вони нададуть інформацію про вартість послуги, допоможуть підібрати потрібний тариф. Наші менеджери нададуть інформацію про акції, що проводяться у Львові, які стосуються підключення домашнього Інтернету.

Особливості підключення домашнього Інтернету у Львові

Інтернет-провайдер О3 FREENET надає послуги в Україні вже не один рік. Щоб під’єднатися до домашнього Інтернету у Львові, клієнтам достатньо залишити заявку, у якій потрібно вказати свою адресу — вулицю, номер будинку та квартири, а також контактний телефон для зв'язку. Наші працівники зателефонують вам для уточнення деталей та узгодження часу підключення домашнього Інтернету у Львові чи області. Ставши нашим абонентом, ви отримуєте низку переваг, а саме:

 • надійну та якісну мережу завдяки використанню сучасного обладнання;
 • високу швидкість, що досягається застосуванням нанотехнологій;
 • гнучку тарифну політику;
 • підключення додаткових сервісних послуг;
 • чудовий антивірусний захист за прийнятною ціною;
 • технічну допомогу консультантів 24/7;
 • вигідні акційні пропозиції;
 • низьку вартість підключення домашнього Інтернету у Львові;
 • варіанти форм оплати.